ÚVOD SW ŘEŠENÍ

SW řešení pro elektronickou kancelář

Jistě znáte ty situace, že po podniku se pohybuje nepřeberné množství informací ve formě papírových dokumentů, které se kupí na každém kroku, skříně se prohýbají pod zátěží přeplněných šanonů, ale v okamžiku vzniku potřeby určité konkrétní informace vzniká často nepřekonatelný problém tuto informaci rychle vyhledat. V tomto systému často některé informace vůbec nedorazí k určeným osobám nebo se dokonce na své pouti nenávratně ztratí. 

Naše softwarová řešení směřují k plně elektronické kanceláři, kde jsou papírové dokumenty redukovány na nezbytné minimum, všechny podnikové informace jsou tříděny a strukturovaně ukládány tak, aby byly:

  • operativní informace vždy okamžitě doručeny ke správným příjemcům kaiserBPMark
  • informace aktuální a dlouhodobého charakteru stále okamžitě k dispozici
  • překonané informace v případě potřeby kdykoliv i zpětně okamžitě vyhledatelné
  • všechny informace bezpečně uložené a zálohované proti případné ztrátě

Zbavte se zbytečných papírůPostupem času jsme vytvořili ucelený systém, který nazýváme KAISER DATA Collaboration Framework. Páteří tohoto systému je výkonný, flexibilní, bezpečný a virům velice odolný systém elektronické pošty na bázi Lotus Domino / Notes s integrovanými sdílenými elektronickými kalendáři a úkolovníky. Součástí systému jsou rovněž různé dokumentové databáze, sdílené adresní knihy, diskusní fóra, elektronické nástěnky, elektronické oběžníky atd. Do systému je dále integrována řada jednotlivých obecně použitelných provozních aplikací jako například elektronická kniha odpracovaných hodin, nepřítomných pracovníků, kniha rezervací sdílených prostředků (auta, místnosti apod.), elektronická knihovna atd. a dále speciálních aplikací jako například aplikace CRM, Servis, Evidence majetku apod. Celý systém je doplněn o elektronické firemní portály jako je např. Lotus Quickr, který umožňuje jednoduchý a strukturovaný přístup k potřebným informacím a stějně tak umožňuje ukládání příloh z jednotlivých aplikací do knihoven dokumentů např. i pomocí schvalovacího procesu apod. V neposlední řadě do KAISER DATA Collaboration Framework patří integrace produktu Lotus Sametime, který umožňuje online komunikaci nad jednotlivými dokumenty aplikací nebo nad poštovními zprávami popř. možnost uspořádat online webovou konferenci.  Možné je většinou rovněž propojení tohoto systému například s ekonomickým nebo ERP systémem nebo jinými firemními moduly, čímž získáte jednotné rozhraní pro přístup ke všem potřebným podnikovým informacím.

Naše řešení jsou vystavěna na bázi produktů a prostředí IBM / Lotus software, základem je velice flexibilní a výkonný produkt Lotus Domino / Notes, který se řadí k nejúspěšnějším a nejprodávanějším systémům pro podporu pracovních týmů (tzv. GROUPWARE) na světě s mnoha miliony spokojených uživatelů.

Společnost KAISER DATA s.r.o. je jedním z mála dlouholetých partnerů IBM v ČR, kteří vyvíjejí vlastní aplikace a náš profesionální tým, rozsáhlé spektrum služeb a úzká spolupráce s IBM ČR vám přináší jistotu plné technické a servisní podpory.  Využijte našich bezplatných úvodních konzultací a kontaktujte nás s vašimi problémy a my vám můžeme již nyní slíbit, že umíme a budeme vašim potřebám pozorně naslouchat a využijeme všech našich znalostí a zkušeností k optimálnímu návrhu řešení právě pro váš podnik.

V rámci našich služeb vám můžeme samozřejmě implementovat i výkonné a flexibilní ERP řešení, pro řízení ekonomiky, výroby, skladů atd.KAISER DATA | SVĚT BEZDRÁTOVÝCH KOMUNIKACÍ
KAISER DATA s.r.o.